dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

niedziela, 4 grudnia 2011

Reklama uciążliwa - informacje podstawowe


Reklama uciążliwa 


polega na ingerowaniu w sferę prywatności potencjalnych odbiorców w miejscach publicznych przez nagabywanie, przesyłanie niezamówionych towarów, nadużywanie technicznych środków przekazu.

W celu ochrony konsumenta powstała ustawa o zwalczaniu nieuczciwej reklamy (art. 16 ust. 1 pkt 5), w której reklama uciążliwa jest określona jako niedopuszczalna.Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter,  
zespół www.sprawdzona-reklama-w-internecie.blogspot.com

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Robiąc kampanie reklamowe musimy mieć poniekąd poczucie estetyki, aby właśnie reklama nie była zbyt nachalna dla ludzi. Jak czytałem w https://www.wywrota.pl/obyczaje/64019-nigdy-nie-rob-tego-na-facebooku-o-skutec.html jest kilka rzeczy których nie powinno się robić na Facebooku. Jest to dobre źródło pozyskiwania klientów, ale reklamę tam trzeba robić umiejętnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Pozycjonowanie witryn internetowych jest nadal bardzo skutecznym sposobem na zdobycie widoczności i ruchu w wyszukiwarce Google. Osobiście bardzo chętnie studiuję artykuły SEO w http://portalpolska.pl/artykul-sukces-wspolczesnego-marketingu-pozycjonowanie-stron-internetowych i jestem mocno z nich zadowolona. Należy wiedzieć, że w skład pozycjonowania witryn wchodzi dużo czynników które muszą działać razem ze sobą.

    OdpowiedzUsuń